Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

O Zelené Karkůlce

16. září 2008 v 17:02 | Telenta |  Povídky

O Zelené Karkůlce

Možná, že znáte tu hru, kdy každý přítomný řekne jednu větu příběhu, na téma, které se předurčí jejím názvem. Tohle jsem psala, když mi bylo 8 let s tátou, kamarádkou a tehdy 13-tiletým bratrancem. takže, mějte prosím pochopení pro naprosto nesmyslnou zápletku příběhu.

Žila byla jedna Zelená Karkůlka, která se jmenovala Zelená, protože žila na Marsu. Její tatínek a maminka byli taky zelení a měli anténky na hlavě. Jedna anténka byla na rádio a druhá byla od mobilního telefonu. Aty anténky byly taky zelené. Jednou jí tatínek a maminka anténkama řekli, ať jde za Zelenou babičkou. Zelená babička byla velký aligátor, který měl rád lidi, a proto rodiče Karkůlku poslali do tohoto nebezpečného úkolu. Ješté před cestou jí dali na svačinu zelené karbanátky a trošku peprmintky. Šla dál a potkala zeleného vlka. " Hoj, ty děvče, copak jsi tak blbé, že se nechceš dát sežrat?" " Já jsem malá zelená Karkůlka, co umí používat plamenomet!" Vlk odpověděl: " To jsi, ale Karkůlko zapoměla, že jsme na Marsu, kde není kyslík, takže plamenomet nefunguje."
" To nevadí vlku, já mám nekyslíkový plamenomet." Karkůlka strhla ze zad plamenomet a začala po vlkovi pálit 50-metrové plameny. Vlk na nic nečekal, rychle si oblékl vycházkový nehořlavý oblek a jen se Karkůlce poškleboval. " Ché-ché tvé zelené plamínky jsou mi k smíchu." Ale Karkůlka na nic nedbala a čutla ho do zadku. Botami, na kterých byly nožíky ho čutla mezi nohy. Jaká byl její údiv, když narazila na ocelové slipy. A navíc byly ty ocelové slipy zelené. Tak vzala barvu, přetřela slipy na růžovo a namalovala na ně srdíčko. Potom vzala Karkůlka basebolovou pálku okovanou velkými hřeby a začala vlka mlátit do hlavy.
Vlkovi se z toho rozjasnilo v hlavě a v ocelových slipech chytil vlka. Vzal nohy na ramena a utíkal do aligátoří zátoky. V aligátoří zátoce bydlela aligátoří babička. Zelená Karkůlka nelenila, vzala si sketeboard a jela za vlkem. Když přijela do aligátoří zátoky nestačila se divit, uviděla aligátoří babičku s vlčím ocasem v hubě. " Proč máte babičko vlčí ocas v hubě?"
" Protože jsem měla chuť na zelený ocásek."
" A babičko, proč tak smrdíte?"
" Protože používam deodorant Secret."
" A babičko, proč máte tak veliké zelené oči?"
" Protože jsem si do očí nastříkala zelený sprej."
Aligátiří babička to už nevydržela a sežrala Karkůlku. Tu jede puberťák Tony s rotačním kanónem přes rameno a u pasu má balíček Endiaramu. Tony uviděl přežranou babičku a naládoval kanón Endiaramem.
Za chvíli přišel Zelený myslivec a říká: " Babička je nějakm přecpaná," a prozpěvoval si Hej hou, hej hou, zas zelený myslivci jdou. Tony vzal svůj kanón a začal Endiarem střílet babičce do huby. Jestli to nevíte, pro aligátoří babičky je Endiarem smrtelný a tak to byl její konec Zelený myslivec rozpáral babičku a z ní vyskočila Karkůlka a vlk, kteří se v babičce skamarádily. Karkůlka vzala nohy na ramena a utíkala co jí ploutve stačily. Puberťak Tony za ní utíkal, vytáhl kytaru a začal zpívat: " Postavím si schody pro sebe, ale ne pro tebe." To byl konec zelené pohádky a zazvonil zelený zelezvonec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tashiah Tashiah | Web | 30. prosince 2009 v 16:20 | Reagovat

četla jsem to svému 5tiletému bráškovi, a mělo to veliký úspěch, zejména vlčí ocelové slipy :D

2 Telenta Telenta | 30. prosince 2009 v 18:27 | Reagovat

[1]: No, jo tohle znám. Mám taky pětiletého bráchu a tyhlety největší blbosti mu vždycky příjdou nejvtipnější :-D Teda ne, že mně by se to taky nelíbilo... :-D Zejména když jsme si to hned po napsání nahlas předčítali. To byly výtlemy k nezaplacení :D

3 Jorma Jorma | E-mail | Web | 9. května 2012 v 12:33 | Reagovat

Kdyš myslíš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz