Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Moje slohovka na téma-To byl ale trapas!

20. února 2009 v 16:55 | Telenta |  Slohovky
Tohle je moje slohovka z minulého roku na téma To byl ale trapas! Tenhle tarapas jsem našla v Top dívce (jaký číslo to netuším ) a upravila si ho podle svého.


Crrrrrrrr!!!! To už je zase ráno? A taky že bylo a budík mi zazvonil o půl hodiny později , než měl. Doběhla jsem do koupelny, vyčistila si zuby, a když jsem se chtěla učesat, zjistila jsem, že mi došel lak na vlasy. Došla jsem si tedy za sestrou, jestli by mi půjčila ten její. Když mi podávala lahvičku ani jsem se neobtěžovala kouknout se na obal a v běhu jsem si ho nastříkala na vlasy. Potom jsem v kuchyni popadla rohlík, hodila jsem si tašku na záda, křikla na mámu: "Ahoj!" a už jsem si to vykračovala směrem do školy.
Cestou jsem se ještě stavila ve večerce, abych si koupila něco k svačině. Bylo mi divné, proč se na mě všichni dívají. Zrovna když jsem platila za tyčinku Mars a Ice tea , prohlásila jedna starší dáma v kytičkované sukni: "Ta dnešní mládež už neví, co by se sebou měla udělat." Přešla jsem to bez poznámky a vyšla ven.
Do školy jsem dorazila tak akorát. Když jsem vešla do třídy, začali se všichni strašně smát a několika se podařilo i spadnout ze židle. "Ježiž, vždyť vypadáš jako růžový panter!" vykřikla moje kamarádka. "Jak to myslíš?" zeptala jsem se jí přihlouple. Místo odpovědi mi podala zrcátko a já jsem v tu chvíli myslela, že asi dostanu infarkt. Moje vlasy, jinak světle hnědé, měli jasně zářivou růžovou barvu!
Samozřejmě, že si ze mě sestra udělala legraci a místo laku mi podala sprej na graffiti. Taky jsem se pomstila. Schválně jsem povolila uzávěr slánky, těsně před tím než si chtěla dochutit guláš.
Tím uzavírám svůj příběh a ponaučení? Nevěřte svým sestrám!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám dál psát?

Ano
Ne

Komentáře

1 nikadena nikadena | E-mail | Web | 27. března 2009 v 10:50 | Reagovat

Hej.....to je fakt hustý......Lol

2 long sleeve evening dress long sleeve evening dress | E-mail | Web | 14. ledna 2013 v 4:01 | Reagovat

One other excellent site article. I shared things like this one at my Facebook C you can consider adding a likes button To Ones New website.
http://www.askdresses.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz