Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Do školy by se prostě v zimě nemělo chodit!

3. listopadu 2009 v 17:17 | Telenta |  Moje názory
V tomhle počasí by se vážně nemělo chodit do školy!

Když ráno vstanu a dostanu se do kuchyně aniž bych se před tím zabila pádem ze schodů, podívám se na teploměr a zhrozím se, že venku je jeden stupeň nad nulou (to aby náhodou nemohlo sněžit) a začne mi být zima ještě dřív než vůbec vylezu ven.

Pro větší efekt je většinou zataženo, fouká studený vítr, a když se zadaří, tak i prší.
Štěstí, že mě táta do školy doveze, protože táhnout se skoro půl hodiny v tomhle nečase do
ústavu, kde se nemám na nic těšit a po konci vyučování zase zpátky domů, by se mi vážně nechtělo.
První dvě až tři hodiny jen klimbám a snažím se udržet oči otevřené, jen se občas probouzím, při písemce nebo zkoušení a bohužel se mi to někdy ani v tomhle případě nepodaří, takže abych všechno zvládla, musím mít vše perfektně naučené, protože přemýšlet v tomhle stavu je opravdu náročné.
Vzhledem k tomu, že máme dvakrát do týdne první hodinu tělocvik, jsou rána někdy vážně krušná. Nechápu, jak si profesorky můžou myslet, že bychom měli být po ránu odpočatí a plní energie.
Vždyť je to taková blbost!
Poté přichází stádium bdění, které trvá tak do tří odpoledne a jedině tehdy se dokážu plně soustředit.
Pak se dostávám do fáze polospánku, kdy se většinou jen bezmyšlenkovitě ploužím a myslím na postel s vyhřátými peřinami, čajem a nějakou knížkou, filmem nebo na odpočinek a toulání se v mých vymyšlených světech, kde se můžu na chvíli odpoutat od reality a všech starostí.
Problém je v tom, že tyhle "aktivity" mi narušují věci tak bezvýznamné jako je třeba učení, kroužky, vyklízení myčky, skládání ponožek, věšení prádla, úklid atd.
Večer už jsem tak ospalá, že si jen pustím si nějaké písničky, pak usnu, a i když mi připadá, že jsem si teprve šla lehnout, už zase vyzvání budík a všechno se opakuje...

Já bych prostě chození do školy v zimě zakázala!
Klidně bych brala, kdybychom měli velké prázdniny v listopadu a prosinci.

No, jo zachvíli vlastně musím jít na karate...

Enya-Only Time
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tammy Tammy | Web | 3. listopadu 2009 v 21:25 | Reagovat

Jo, přesně tak. Jeden by v té zimě byl nejradši zalezlý v posteli. V létě jak je teploučko klidně v tý škole chvíli posedím, nemusím se navlíkat do bundy a svetru a nwm čeho... a ráno je nejhorší. To spím. A pak spím odpoledne. A večer teprve obživnu. No ale my máme tělocvik odpoledne a to mě potom tak bnolí nohy, že se nemůžu dobelhat domů xD Achjo, prostě tělák zakázat a je! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz