Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Nejhrůzyplnější část našeho města

30. listopadu 2009 v 16:45 | Telenta |  Moje názory
To jednou můj mozek zase jednou odmítal v noci ztichnout a spát a začala se v něm rozvíjet teorie o nejhorší oblasti z celého našeho města a výsledek?
Ten máte přímo tady v podobě mnou vytvořené velice primitivní mapy (ehm... asi by to dokázal líp i můj pětiletý bratr, ale co).


Tohle je část (asi tak 2OOm na 200m) našeho nejvíce prašného města v republice (jak jsem se dozvěděla na fyzice:D ).

1. Dům všeho zla
Ano, myslíte si to správně, tímto mám na mysli svojí školu. Místo kde mě profesorky den co den týrají, zejména věcmi, které v životě nikdy nebudu potřebovat (no, na co mi bude, že umím řešit kvadratické rovnice, he?), nebezpečných záchodů, zrádných automatů a záludného školníka, který se tváří, jako by chtěl všechny studenty, co se nepřezouvají hezky pomaloučku zaživa upéct.

2. Dům nechutnosti
Pod tímto jménem se neskrývá nic jiného, než naše školní jídelna. Ty odporné šlichty, co vydávají za jídlo, bych jim s radostí vyklopila na hlavu. Zajímalo by mě, jestli by to snědli oni. Třeba ten obalovaný salám, který byl po seškrabání strouhanky celý zelený. A kdo má štěstí, může ve svém jídle najít nějaké ty vlasy a ty největší šťastlivci (jako například já) mohou dostat i speciální menu. Po tom co jsem si vystála tu strašnou frontu, jsem místo rajské dostala přírodní kotletu bez kotlety, takže mým obědem byly suché moučné brambory. Lahůdka!
Samozřejmě nesmíme zapomenout na náš dozor pana Rohlíka (to je jen zkomolenina jeho skutečného jména), který nad námi krouží jako hladový sup a čeká, až uděláme něco, co bude v rozporu s řádem jídelny (pochopte, že když nedáte skleničku na to správné místo, může celá jídelna skončit v naprostém chaosu).

3. Dům bolesti
Do této budovy chodím na karate.
Myslím, že k tomu není potřeba něco dodávat:D

4. Teritorium všech úchyláků
Aneb městský park. Vážně, nic není nebezpečnějšího než park po setmění, stačí vidět, co se tam vyskytuje přes den, natož pak v noci. Osobně nechápu, jak tam můžou maminky pouštět svoje děti bez dozoru, okolo jistých lidí se tam bojím chodit i já.
Na druhou stranu má tohle místo i svou světlou stránku a to jsou houpačky. Zrovna dneska jsem tam o volnou hodinu s kamarádkama šla. Dopoledne tam žádné děti nejsou, takže nás odtamtud nikdo nevyhání, i když někteří lidé trochu koukají, když čtyři čtrnácti a patnáctileté holky lítají na houpačce a při tom diskutují o tom, jestli kostel co je přímo před nimi je katolický nebo ne:)

Každopádně tady vidíte, jak se veškerá negativní energie soustředí do jednoho místa, (že zrovna tady trávím nejvíc času!!!) a tím se nyní oficiálně stává nejhrůzyplnější částí našeho města:D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Výtlems.kissa Výtlems.kissa | Web | 13. června 2010 v 18:21 | Reagovat

He, u "popisu" školníka jsem si vzpomněla, jak jsme s kamarádkama šly na záchody (samozřejmě dámské) a zrovna odtamtud vycházel náš školník se žehličkou v ruce :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz