Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Srpen 2010

Zabíjení nudy...

28. srpna 2010 v 21:48 | Telenta |  malby a kresby
Neberte tyhle obrázky prosím příliš vážně.
Byly nakresleny jen z jednoho prostého důvodu-zabití nudy, stejně jako tisíce dalších kresbiček, které ovšem radši zveřejňovat nehodlám=D
Nicméně tyto dva se mi jaksi zalíbily=)
(Ten druhý se mně osobně líbí víc=))
Chm, tak si říkám, že si v těch bezúčelných čmáranicích poslední dobou nějak podezřele příliš libuji...
S tím budu muset něco udělat=D

Oxford 2010 (2/2)

19. srpna 2010 v 22:03 | Telenta |  Můj důvěrníček

Zatím jsem jen mluvila o škole, ale potom nám zbývalo ještě hodně času, který byl vyplňován nejrůznějšími aktivitami.
Musím uznat, že vymyšlené to měli dobře. Za celý den jsme měli jen jednu hodinovou přestávku, jinak jsme byli od osmi ráno do jedenácti večer v jednom kole, takže jsem po příchodu na pokoj jen upadla do blaženého spánku. Ne na všechny to ovšem fungovalo. Ti hulákající opilí Turci a Rusové nebyli nic moc.

Oxford 2010 (1/2)

19. srpna 2010 v 22:03 | Telenta |  Můj důvěrníček
Tak jsem se statečně vrhla do boje s mojí leností a po dlouhém přemlouvání sama sebe, jsem se pustila do sepsání rekapitulace mých čtrnácti dnů v Oxfordu.

K mému velkému překvapení jsem se v den odletu vůbec nebála, dokonce jsem ani nebyla nervózní. Mně to bylo prostě jedno (zřejmě se ve mně plnou silou probudilo těch 25% flegmatika).

Když jsem s rodiči dorazila na místo setkání, říkali jsme si, jestli jsme tam skutečně správně, jelikož se kolem nás nikdo, kdo by vypadal na to, že by také jel do Anglie, nevyskytoval. Naštěstí se ukázalo, že jsme tam byli jen zbytečně brzo a po chvíli se  tam začalo slézat docela hodně lidí.
Ovšem delegátka stále nebyla nikde k nalezení. Netrpělivost jedněch rodičů vedle nás dokonce vyústila v hádku mezi nimi. Bylo to docela dobré rozptýlení, pozorovat je=D
S asi dvacetiminutovým zpožděním, způsobené špatnou dopravní situací v Brně, se delegátka přece jen objevila společně s dalšími zoufalci z Moravy, Slezska a Slovenska, kteří s ní přijeli na letiště autobusem.

Anglie 2010-fotky

16. srpna 2010 v 18:47 | Telenta |  fotografie
Tak jsem se živá a zdravá vrátila z mého čtrnáctidenního pobytu v Oxfordu.
Nespadla jsem s letadlem ani jsem nebyla utoastována k smrti (i když k tomu nebylo daleko a věřte mi, že cokoliv smaženého nechci vidět pěkně dlouhou dobu).
Rozhodla jsem se vám sem dát na úvod nějaké ty fotky, jelikož na sepsání smysluplné reportáže (dá-li se to tak vůbec nazvat) nejsem stále úplně v normálu.
Ale snad se jí brzy dočkáte...

Abych pravdu řekla, tak jsem moc času fotit vlastně neměla, jelikož nás na všech výletech staffáci hnali raketovou rychlostí, takže jsou to jen takové momentky.
Snažila jsem se vybrat ty nejpovedenější...
Tak na rozjezd samozřejmě něco z centra Oxfordu.

Kroužky

11. srpna 2010 v 11:00 | Telenta |  Moje názory
Každý určitě do nějakého chodil nebo stále chodí a dobře ví, jak to tam chodí.

Už delší čas hodlám toto téma trocho rozpitvat a dneska (to jest 30. 7.) jsem na to dostala docela chuť, takže nebudu zbytečně otálet, až mě zase opustí a pustím se do psaní.
Jsou jich spousty ať už hudební, výtvarné, pohybové a já nevím jaké ještě, ale jejich základní fungování je většinou víceméně stejné. Samozřejmě budu čerpat pouze ze svých vlastních zkušeností s tímto zabíječem volného času, takže někdo se s tímto názorem možná úplně neztotožní.
V první řadě bych se ráda zastavila u mého prvního většího počinu, na kterém bych chtěla názorně ukázat přesně to, co mi na kroužkách nejvíce vadí, a to jest aerobic. Spousta lidí mi tvrdí, že si mě nedokáže představit něco takového dělat, nicméně vězte, že jsem se mu téměř pět let závodně věnovala a svého času mě to i bavilo.

Špinavá práce

8. srpna 2010 v 11:00 | Telenta |  Knihy

Špinavá práce

Christopher Moore

Obsah: Charlie Asher je obyčejný chlap. Naprosto normální, nikam se nederoucí chlap.Vlastní dům a malý secondhand v centru San Francisca a má krásnou ženu Rachel, která co nevidět přivede na svět jejich první dítě. Zkrátka žije šťastným a spořádaným životem.

Stařec a moře

5. srpna 2010 v 11:00 | Telenta |  Knihy

Stařec a moře

Ernest Hemingway

Ano, bylo jen otázkou času, kdy se dostanu k tomu, abych napsala něco o této knížce. Tentokrát spíš v negativním světle.Ne, že bych snad měla něco proti klasice. Některou mám ráda, což se ovšem nedá říct v tomto případě.

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz