Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Září 2010

Pavučina (naštěstí pro mě bez pavouka)

23. září 2010 v 15:26 | Telenta |  fotografie
Tak jsem si dneska šla ze školy domů, koukala do blba a přemýšlela o kravinách jako vždy, když najednou něco blyštícího se upoutalo moji pozornost.
Byla to pavučina. Bez pavouka.
Což pro mě jako pro člověka, který se s těmito potvůrkami přiliš nakamarádí, bylo nesmírně lákavé, jelikož jsem se k ní mohla přiblížit, aniž bych většinu času nezírala na pavouka sedicího na ní a nepjatě čekala na okamžik, kdy se rozběhne a vleze na mě.
Takže z toho focení pak většinou nic moc nebylo a tahle opuštěná pavučina byla pro mě zkrátka výhra.

Nicméně se svému strachu z pavouků snažím, zatím celkem úspěšně, čelit a nedávno jsem strávila pár hodinek na zahradě ve společnosti šesti křížáků (samozřejmě v bezpečné vzdálenosti, kdy jsem měla šanci utéct, kdyby jim náhodou ruplo v bedně a rozběhli se na mě), zírala na ně a občas jim předčítala, ovšem nedokázali to příliš ocenit.

Čistá radost...

12. září 2010 v 16:33 | Telenta |  fotografie
Tak přesně tohle mě napadlo, když jsem tu fotku uviděla.
Tenhle snímek je vlastně součástí úplně jiného. Neměla jsem sebemenší úmysl něco takového vyfotit a téhle holčičky jsem si na oné fotce všimla až teď, když jsem si prohlížela starší snímky.

Nedokážu přesně říct proč, ale něco se mi na tom strašně líbí.
Je to takové...přirozené, nevyumělkované jako většina ostatních fotek.

Každopádně se zdá, že se té holčičce v zoo (nebo přinejmenším na klouzačce) skutečně líbilo=)

Nevyřešitelné otázky

6. září 2010 v 22:50 | Telenta |  Povídky
Tak jsem opět něco stvořila.
Chm, je to takové trochu...zvláštní. Nikdy předtím jsem nic s podobnou tématikou nenapsala, tak to berte trošku s rezervou=D
Vážně jsem měla divnou náladu...© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz