Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Duben 2011

Medvídci

25. dubna 2011 v 23:32 | Telenta |  fotografie
Já vím, já vím, tenhle typ fotek s gumovými medvídky je hrozně profláklý, ale když jsem dneska dostala sáček s Haribo medvídky a pak se k tomu připojila ještě ta správná dávka nudy, neodolala jsem.
Prostě když se nudím já, nikdy to nedopadne dobře =D

Začalo to poměrně nevině.

Ruka

22. dubna 2011 v 20:03 | Telenta |  Můj důvěrníček

Arkona - Yarilo

Světe div se, dneska jsem se v jakémsi záchvatu píle rozhodla, že se budu chvíli učit, abych to zase pořád neodkládala a pak toho nebylo jako vždy moc najednou a já si tady nervala vlasy zoufalstvím, jaká jsem nána pitomá.
No... Otevřela jsem to.
Dokonce jsem si to jednou přečetla a pak jsem poměrně dlouhou dobu propalovala pohledem jednu stránku a pokud neexistuje nějaká technika učení, kdy zastrašíte svým vražedným pohledem písmenka a ona vám zděšením sama naskáčou do hlavy, pak si troufám tvrdit, že nic neumím.
A abych se necítila zas až tak provinile, šla jsem si aspoň uklidit pokoj a převléct postel.

"Ale ty masky maj stejný mezery jako moje ruka, která se snaží zakrejt oblohu." *

Co se týče těch nezadržitelně se blížících Velikonoc, shodly jsme se s mámou na tom, že nemá význam dělat nějakou výzdobu, která se jeden den udělá a druhý den sundá a patrně ani nebudeme barvit žádná vajíčka, takže pokud se někdo letos uráčí dostavit, je dosti možné, že dostane tak maximálně ošatkou po hlavě.
Ale na tu čokoládu se těším. Tedy samozřejmě pokud mi ji rod...ehm, pochopitelně chci říct zajíček, přinese. Bude na čase, už mi docházejí zásoby.

Pac a pusu (či pěstí)
Vaše Telenta

* Možná někteří z vás poznali, že tuhle větu jsem ukradla korejské tvůrkyni manwhy Lee Young-Yuu, která ji vložila do úst Ga-Woona ^^

Pampelišky

21. dubna 2011 v 23:46 | Telenta |  Můj důvěrníček

High School of the Dead - Kisida Kyodan & The Akebosi Rockets
Vážně, vážně, ale opravdu vážně je nádherné, když vaše tělo má pocit, že dneska končí sobota a on je přitom čtvrtek. Nemluvě o tom, že do školy se opět budu muset štrachat až ve středu.

Spirály

19. dubna 2011 v 21:23 | Telenta |  malby a kresby
To jsem zase jednou nevěděla roupama co by, popadla jsem čtvrtku velikosti A1, vzala tuš a perko a začala jsem si čmárat.

No, a takhle to dopadlo:
Je to docela špatně vidět, foťáku ten obrázek zřejmě nebyl zrovna sympatický.

Jsem s tím poměrně spokojená a ačkoliv jsem nad tím strávila dohromady asi třináct hodin, nijak mě to neomrzelo, jak jsem původně předpokládala. Možná to bylo tím, že jsem to dělala bez jakéhokoliv promyšlenějšího návrhu, ale jen tak, jak mě ruka vedla.
S trochou nadsázky by se dalo říct, že to celkem vystihuje i moje dlouhodobější rozpoložení, když se na to tak dívám...

Pravda, trochu z toho bolí oči, když si to prohlížíte delší čas (myslím, že nejlíp to vystihla reakce: "To je nějaký psycho, ne?"), ale svým způsobem se mi to líbí.

Depresňák

13. dubna 2011 v 20:38 | Telenta |  malby a kresby
Svým způsobem by se tenhle obrázek dal považovat za volné pokračování tohoto roztomilého kocourka.

Je to tuší, trvalo mi to jen hodinku, takže nic straaašně prokresleného, žádné detaily, jen dlouhé, poněkud neuspořádané tahy štětcem, které se mi občas, ač neplánovaně, podařilo protáhnout až na mojí maličkost.
Prostě to byla záminka k tomu, abych se nemusela jít učit fyziku a chemii.

Ani nevím, proč jsem ho pojmenovala Depresňák...vím, že jsem to kdysi četla v nějaké knížce a to jméno mi utkvělo v paměti, ale tuším, že originál měl ještě křídla, kterými jsem toho svého skutečně nevybavila.

Patně v tom má prsty to deštivé počasí...
A tady ještě detail nohou.
Jeden z mála, který nebyl rozmazaný. Dneska se ten foťák prostě zařekl, že mi bude dělat naschvály, takže barvy opět nic moc.

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz