Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Hňum

20. června 2011 v 19:54 | Telenta |  Můj důvěrníček
Čím víc se blíží prázdniny tím víc a víc se mi nic nechce dělat.
Má míra lenosti skutečně narůstá do neskutečných rozměrů a doma se nezmůžu na nic jiného, než se stále dokola dívat na jeden film, popřípadě zírat do prázdna hloubat a dloubat se v nesmyslech, a pak pochopitelně ve Hňumech (viz obrázek níže), neboli bytostí, které nedopatřením vznikly při učení se na písemku z HTML a zatím jsou provizorně ubytované v útrobách počítače (kde se mimo jiné rozkládá farma a prohánějí miniaturní vrčící traktůrky, pokud s tímto velkým tajemstvím ještě nejste obeznámeni).


Stejně už se tyhle poslední necelé dva týdny nic neděje a všichni tam sedíme spíš jen tak na ozdobu, aby se neřeklo, a hypnotizujeme pohledem ručičky hodin a řekla bych, že většina pánů profesorů jakbysmet (až na pár vysoce aktivních, hopsajících a nadšených exemplářů).

Netuším, zda je to způsobeno tím teplem nebo to je prostě jen mým vzezřením, ale v poslední době jsem oslovována velice podivně a to samými dospělými lidmi. Na ukázku by snad stačila princezna a lvice od kadeřnice (když už, vyprošuji si krávu, když jsem v horoskopu býk...), cukřenka od mé doktorky, která mě takto počastovala na sedmnáctileté prohlídce, či o něco poetičtější dušička mé učitelky na výtvarce. Chápu, že jsem skutečně velice zakrslý tvor, který s velkou dávkou snahy a vypětím všech sil vypadá občas dokonce i na čtrnáct, ale tohle by mi vážně lidi dělat nemuseli. Připadám si pak ještě méněcennější než obvykle.

Na druhou stranu, ano, dá se to perfektně využívat při koupi dětských vstupenek... "No jo, tobě patnáct určitě ještě nebylo, že?" Pro dodání patřičné roztomilosti stačí do vlasů frknout mašličku a záhy se nad vámi všechny kadeřnice a podobné osoby rozplývají jak zmrzlina na topení, že jste tak krásná holčička. Ovšem pozor, v čemkoliv "nehezkém" (černá? lebky? králíček s utrženýma rukama? no fuj!) jste rázem něco velice podezřelého a zvláštního, čemu by se mělo vyhnout (to abych vyházela celý svůj šatník... nicméně i dlouhé modrobílé šaty jsou pro některé inteligentní občany našeho města skutečně velký módní výstřelek a mají potřebu kvůli tomu na mě halekat, zda jsem neutekla z cirkusu).

Všechno to vystihla jedna nejmenovaná osoba: "No, ty se hodně oblékáš do té černé, co? A ty lebky... Člověk by řekl, že se to k takové jemné dívce nehodí. Ale ono je to dobře, že se odlišuješ. Šokovat lidi není na škodu."
Z toho můžete krásně vidět, že já to vlastně dělám čistě jen pro vaše dobro.

Ehm, radši už zmlknu, začínám tu opět rozebírat podivné věci, a abyste neřekli, že tu jen melu nesmysly, můžete se aspoň na něco podívat.


Hňum obecný, nový živočišný druh.
Zde je krásně vidět k čemu všemu je HTML dobré.
Spíš jen takové bezúčelné zabíjení času...

A několik zapomenutých fotek, o které bych vás pochopitelně nemohla ošidit...


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | E-mail | Web | 20. června 2011 v 20:09 | Reagovat

Ehm.. Fajná tvorba :).

2 Tammy Tammy | Web | 21. června 2011 v 11:07 | Reagovat

Chech, my už prázdniny máme - páč vyšší ročníky mají praxi tak prváci skončili šestnáctého - a moje lenost je úplně maximální. Ven jsem ještě nevylezla, celý den sedím u pc a čtu/sleduju anime/hraju hry. Typické. Zajímalo by mě, za jak dlouho mě to přestane bavit :D Mě bys nešokovala, koneckonců - vypadám na 13, vlasy po pás, maličká, hubená, v černém, kabelka s lebkou, mikina s lebkou :D Ale ne, teď už je můj výstřelek dlouhá hnědá sukně. To je na tak "malé" holce pro ostatní taky zvláštní. Neměla bych snad nosit džíny a rozkošné růžové tričko??? FUJ.

3 Telenta Telenta | Web | 21. června 2011 v 23:49 | Reagovat

Tak to závidím, taky bych už tam nejradši nechodila, když vím, že se tam nic dít nebude :-D
Měly bychom založit nějaký klub, jako "I malí můžou být vlastně velcí" nebo "Černá patří všem" :-D

4 crazzysissi crazzysissi | Web | 25. června 2011 v 12:33 | Reagovat

zajímavý článek a ještě lepší ten hnúm :-D normálně si musím udělat papírek a napsat si který blogy který mně zaujali a zajímají mně a budu je navštěvovat :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz