Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Červenec 2011

Fotky z posledních dní

23. července 2011 v 14:02 | Telenta |  Můj důvěrníček
Nutno říct, že poslední dny se vlečou převážně ve znamení nudy, což bude nešetrně narušeno zítřejším dnem, kdy v deset večer udělám pápá a odletím na dva týdny do Anglie. Viděla jsem předběžný program. Modlím se, aby byl skutečně jen předběžný.
No, uvidím.
Aspoň budu mít o čem psát. A stěžuju si ráda =D
Jen nevím, co udělám s mou momentální závislostí na Na vlásku...asi to budu muset vzít jako nucenou odvykací kúru. Ale minimálně tuhle písničku si budu muset ještě nacpat do iPodu...


Keramičtí jednorožci jsou nejlepší =)


BibiNews - utrpení třetí

21. července 2011 v 17:50 | Telenta |  Můj důvěrníček
Je vážně zvláštní dopisovat zážitky z dovolené, kde bylo vedro k zalknutí a permanentně jste se potili jako prase i v plavkách, když teď sedím doma, venku leje jak z konve a v mém pokoji je odporná zima.
Tedy ono se toho zase tak moc zvláštního nestalo...

BibiNews - utrpení druhé

6. července 2011 v 13:56 | Telenta |  Můj důvěrníček
Začínám zjišťovat, že tohle nemá absolutně žádný význam členit tenhle zápis, sloužící především k zabíjení času, do nějakých dnů, jelikož jeden jako druhý vypadají naprosto stejně a upřímně ani si nejsem příliš jistá, co je dneska...

Chjo.
Pod oknem řvou cikády a malí hrošíci v bazénu z vedlejšího hotelu, vedro je k zalknutí.
Kdo má v tomhle vymýšlet něco smysluplného nebo, nedejbože, i na úrovni?
Proto se budete muset spokojit s útržkovitými zápisky a fotografiemi, pořízenými při mém osamoceném procházkování, jelikož mě nebaví celý den se slunit na pláži.

BibiNews - utrpení první

4. července 2011 v 12:50 | Telenta |  Můj důvěrníček

Emilie Autumn - Rapunzel

Tak a tady se krásně ukazuje, že ve chvíli, kdy se až přímo nadlidsky nudím, jsem schopná psát i o naprosto nezajímavých a nezáživných věcech, u jejichž líčení by patrně i nebožtík radši znovu zemřel, než aby to musel poslouchat.

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz