Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Tak, a teď ti ukradnu nos...

1. prosince 2011 v 20:58 | Telenta |  Můj důvěrníček
A za tohle stejně může naše francouzštinářka. A taky jedna kamarádka...

Hola.
Víte, co je vtipné? Ve škole, na obědě, cestou domů, při koupání se i večeři si vždycky říkám, co napíšu, co se mi stalo milého i nemilého, zajímavého i natolik nudného, že by to uspalo i chcíplou ponožku. Pak zasednu k počítači, spustím Word, zhruba pět minut zírám na blikající kurzor, načež ho zase zavřu, v hlavě dokonalé vzduchoprázdno, popřípadě nutkavá potřeba dělat něco jiného.
Je to jak nemoc. Tedy, ne že bych neměla nemoci dostatek tak jako tak. Minulý týden jsem i zůstala dva dny doma, nicméně mám stále potřebu trochu si sem tam zachrchlat nebo zredukovat zásobu papírových kapesníčků. Upřímně, začíná mě to dosti obtěžovat.
Překvapivě škola ani zas tak moc ne. Já vím, stěžuju si, že musím ráno vstávat, a že se musím doma učit (ehm, tedy učit...dá se otevření sešitu, chvilka usilovného zírání na stránku a následný přechod k nějaké bohulibější činnosti považovat za učení? ale tak ve čtvrtletí mi vycházejí jen dvě 1-2, zbytek jedničky, takže to asi bude vážně fungovat^^). Na druhou stranu, mě to baví... o prázdniny se většinou dřív nebo později začnu strašlivě nudit (já fakt něco takovýho řekla?!). Ne úplně tak klasicky, ale svým vlastním způsobem (ach, mé vyjadřovací schopnosti se čím dál tím víc zlepšují...za chvíli tu začnu slintat a huhlat si nesmysly).

Nicméně na vánoční prázdniny se těším. Zejména proto, že budou ty Vánoce, že ano. Stromeček, cukroví, pohádky, světlíška, štědrovečerní večeře a dárečky. Taky to dávám najevo a vytvořila jsem si z odstřižku stříbrného vánočního řetězu (ne toho klasického "chlupatého", toho tenkého složeného ze spousty kuliček) náramek a hrdě ho nosím již třetí den. Kupodivu se i líbí a nejsem nazývána bláznem^^(tedy dnes jsem bláznem nazvaná byla, kamarádce se něco nezdálo na mém výrazu po hodině tělocviku). Ti z vás, kteří mají to štěstí a vlastní adventní kalendář, si dneska mohli vyloupnout a patřičně vychutnat první čokoládu. Já si budu muset počkat do Mikuláše. Tedy pokud se rodi...ehm Mikuláš nerozhodne, že v sedmnácti již na nějaké čokoládičky nemám nárok. Doufám, že ne. Každý potřebuje čokoládu. To ví všichni.

V úterý jsme byli se školou v Praze. Jeli jsme do kina Světozor podívat se na francouzský film Nous, princesses de Clèves. No, že by mě to vyloženě nějak uchvátilo, to se říct nedá, ale ani nebylo to ani nezajímavé. Film byl dokumentární, snažil se přinutit diváky přemýšlet, což se většině mých vrstevníků v kině zjevně bytostně nechtělo (soudím podle počtu spících). Trvalo to okolo hodiny, osobně bych to stáhla tak na polovinu, stejně se ve většině věcí opakovali a myslím, že by si tak udrželi pozornost podstatně větší části publika.
Po skončení filmu jsme měli asi ještě hodinku k dobru, takže jsem se opět ocitla, kde jinde než v Luxoru a domů jsem odjížděla o tři knížky těžší (proč já to jen dělám? zavázala jsem se, že se teď budu chvíli věnovat povinné četbě! a zdá se, že mi to opět bude překaženo...samozřejmě, já za to nemůžu^^).

Hm, tak to by bylo asi vše.
Žblept.*procítěně*
Vaše Telenta
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Terr.All Terr.All | E-mail | Web | 1. prosince 2011 v 21:13 | Reagovat

kámo čím to jen je že máme stejný život.. teda krome známek na čtvrtleti xD.

2 Tammy Tammy | Web | 1. prosince 2011 v 22:01 | Reagovat

Ach, ten vlček je sladký :D Ehem, vlastně jsem chtěla napsat, že školu nesnáším a těším se na prázdniny, ale pak se o prázdninách nudím. Kalendář si jistě zaloužíš, klidně to Mikuláši řeknu :D Dokonce i vím, jak vypadá tvůrčí krize... ne, že bych měla problém psát na blog, ale povídky teď nějak nedokážu dávat dohromady. Snad jen čtecí krizí netrpíš, tak si to užij, protože povinná četba je stejně z většiny o ničem (ano, taky se marně ukecávám, abych se do toho pustila xD) a tvůj výběr knih je stoprocentně lepší. Tak a abych dala tomu zmatenému divnému komentáři korunu, právě jsem si všimla, že jsem dole na seznamu odkazů na blogy. Jsem upřímě polichocena, díky xD

3 Otto Otto | 12. prosince 2011 v 5:04 | Reagovat

Já se těším na bramborový salát...mňam. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz