Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Únor 2012

Krutá krůta

29. února 2012 v 20:47 | Telenta |  Můj důvěrníček

Ještě jednou děkuji Tammy, za objevení téhle nádherné písničky a vyplnění mého nicnedělání , alespoň něčím hezkým k poslechu^^

Ehm...nepíšu. Já vím.
Mám pár článků rozdělaných, možná se někdy konečně dokopu k tomu je dopsat, ale momentálně na to nemám příliš pomyšlení.

Kromě toho, že se blíží čtvrtletí a profesoři zase vyšilují s tím, že nemáme žádné známky, tak jsem již od pátku poměrně nachcípaná a urputná bolest hlavy a cosi podivného, hnusného, slizkého, vytékajícího z nosu vám na náladě zrovna nepřidá.
Na zlepšení kvality písemného projevu zcela evidentně také ne.
Včera jsem i zůstala doma, vypila nespočet hrnků čaje, podruhé jsem shlédla poslední díl Pottera a Voldy a Snape opět nátáhli bačkory *fňuk fňuk* (ha! mohla bych si znovu přečíst knížku, jestli to nedopadne jinak!) a zdá se, že můj krk to poměrně ocenil, takže dnes jsem se opět vrhla do školy, abych nemusela dopisovat další testy.
Navíc, co by si tam ostatní bez mé oslnivé společnosti a malůvek v sešitech počali, že...
A taky jsem dnes díky tomu mohla zaletět se sovím hrabětem na horkou čokoládu se šlehačkou (začínám mít pocit, že jsem na ní závislá...ale co, každý ví, že horká čokoláda léčí bolavý krk).

Jinak k tomu nadpisu, dnes nám v Domě nechutnosti podávali k obědu krůtí guláš a já se z neznámých důvodů začala uprostřed jídla smát.
Znáte to? Ten pocit, že nechcete, ale musíte se smát na celé kolo? Nevím... prostě mi "krutá krůta" připadala vážně vtipná. A vyvinula se z toho hezká debata na téma "krůta v bagru". Doma jsem pak ještě přemítala o tom, jestli je "krocan" správně. Přece, když je paní Krůta, tak by měl být pán Krůťák. Nebo pan Krůtón?
To si budu muset ještě řádně rozmyslet.


Je to teď jak na horské dráze. Nahoru, dolů, nahoru, dolů,...
Momentálně stoupám (a až uvidím zítra ten test z angličtiny, patrně zase hodně rychle zahučím dolů =D).
No jo, a to máme teprve únor. Nejstrašlivější měsíc březen je už skoro tady. Je to jen můj subjektivní pocit, nebo se březen vždycky tak hrozně vleče jako kdyby měl kouli na noze?Kachna? Kachna.

15. února 2012 v 22:49 | Telenta |  Můj důvěrníček
Nemůžu si pomoct, tahle skladba se mi hrozně líbí a dobře se mi u ní píše. Jsem schopná pouštět si ji tisíckrát dokola a neoposlouchá se mi. Což mě přivádí k dalšímu problému (no, ehm...problému). Uvažuju nad tím, jestli sem nedat aspoň kousek z povídky (?), kterou mám rozepsanou. Na jednu stranu se mi moc nechce, na druhou bych zase ráda věděla, co by tomu řekla veřejnost. Tedy za předpokladu, že by si to vůbec někdo přečetl a vyjádřil se k tomu.

Hůůůů! Zdravím všechny sovy i obyčejné lidské bytosti!
Pokud patříte k těm šťastným a máte jarní prázdniny (které se nám povážlivě krátí) jako já, doufám, že si je užíváte plnými doušky a nenecháte si všechny školní povinnosti na poslední chvíli, jak to má ve zvyku moje maličkost a v neděli tu budu vyšilovat, že nic nestíhám.
No...aspoň něco bych si mohla udělat dřív. Možná...

Ale k dnešku.
Nějak mě zase chytla fotící nálada a zde vám dám k nahlédnutí některé její výsledky.:


Tohle bylo spíš jen taková blbnutí s vodou.
A jedna z mála fotek, která z toho blbnutí za něco stála.

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz