Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Děti revoluce

18. března 2014 v 15:42 | Telenta |  Moje názory
Původně jsem to ani nezamýšlela, ale nedá mi to a krátce se vyjádřím k propukávající revoluci v AK.

Nejprve musím říct, že ačkoliv jsem byla ze začátku ohledně tohoto počinu dosti skeptická, začíná se mi to docela zamlouvat.
Můj blog byl přijat za dob Kittanyy (proč mám pořád pocit, že ty vyskloňované přezdívky vypadají na pohled naprosto hrozivě?).
Tenkrát pro mě AK byl něco. Místo, kde se sdružovali zajímaví lidé s nápady, ke kterým jsem vzhlížela a toužila jsem, že jednoho dne budu patřit mezi ně. Blog autorského klubu byl živý, téměř každý den se tam něco dělo, lidi se nadšeně zapojovali do nejrůznějších projektů, komentovali... a teď? No, myslím, že odpověď znáte sami.
Upřímně, ani já k chodu AK momentálně nijak nepřispívám. A proč? Ani pořádně nevím, nějak ze mě to nadšení vyprchalo. Spousta blogerů, kteří AK spravovali i ti, kteří byli jen členy odešla do věčných lovišť (jen ty blogy, autoři doufám, ne) a celá atmosféra a živost klubu, jako by se vypařila.
Souhlasím tedy s tím, že s AK by se něco udělat mělo. Měl by se zkvalitnit, stát se znovu atraktivnějším a to i pro nečleny, kteří dnes nad klubem převážně ohrnují nos, že do takového spolku by nikdy patřit nechtěli. Popravdě, s tím, jak to v něm teď vypadá, se jim ani příliš nedivím. Možná se ptáte, proč tedy neodejdu, ale na to mám velice jednoduchou odpověď. I s momentálními problémy mám k AK stále jakýsi vztah. Stále tam jsou někteří blogeři, které stojí za to číst, a stále doufám, že se to jednoho dne obrátí k lepšímu.

Ne, nehodlám vytáhnout zpod postele cep a řemdih a vrhnout se do předních linií. Vím, že v několika příštích týdnech nebudu mít tolik volného času, kolik bych si přála, myšlenkami budu jinde a dohadování a přesvědčování jsem si v posledních měsících užila i v reálném životě až dost. Navíc, ačkoliv s převážnou většinou požadavků a základní myšlenkou revoluce souhlasím, je tu stále pár bodů, které bych trochu pozměnila.

A jelikož když chceme něco změnit, měli bychom začít od sebe, budu se alespoň snažit, abych zlepšila úroveň svých článků, o něco více komentovala příspěvky ostatních a budu nadále sledovat vývoj revoluce.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pix Pix | 18. března 2014 v 16:56 | Reagovat

Začít od sebe a neskončit nikdy u někoho jiného. Sebe můžeme změnit naprosto nejvíce. Jen svou změnou přispějeme nejvíce. A proto to chce nové ambiciozní lidi, jedince, kteří budou pomáhat, ale měnit jen sebe.. Svou originalitou a sílou naprosto vyzdvihnou zpět to, co je teď na dně.. :-? :-D  :-D

2 Pix Pix | Web | 18. března 2014 v 16:58 | Reagovat

..
systém je nejsilnější jako jeho nejslabší článek..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz