Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Rozvrh

4. května 2014 v 20:51 | Telenta |  Můj důvěrníček
aneb Už mi vážně dochází nápady na nějaký normální a trefný nadpis článku

Na stole mám přímo famózní bordel.
Umělecký, pochopitelně.
Roztahané papíry, sešity, zvýrazňovače, které mi střídavě dopisují a já se je pokouším opětovně křísit. A najednou jsem nějak ráda, že maturuju až 28. května, téměř mezi posledními.
Dneska jsem si dokonce sestavila takový rozvrh, ačkoliv to je možná až příliš vznešené slovo pro ten cár papíru s několika číslicemi, a připadám si trochu jako z Červeného trpaslíka: "Listere, kde je můj přezkušovací rozvrh?" Když jsem totiž takhle delší dobu doma, obvykle naprosto ztrácím smysl pro čas a trpím představou, že ho mám ještě moře, ačkoliv mi ho třeba už zase tolik nezbývá.
No, jsem na sebe docela zvědavá.

V pátek jsme psali slohovku z angličtiny.
Přála jsem si jediné - aby tam nebylo vypravování, protože vypravování na 150 slov... to zkrátka vážně nemusím. No, můžete hádat dvakrát, co nám tam dali. Když jsem to zadání otevřela, myslela jsem, že mě klepne. To nám tam nemohli dát nějaký příjemný dopis nebo recenzi? Nebo... no, vlastně cokoliv, kromě toho vypravování. Ale co se dá dělat, něco jsem tam vymyslela, a to i přes můj prvotní totální blackout, kdy jsem jen chvilku zírala na to zadání a říkala jsem si, že to snad nemůže být pravda. Stejně se divím, že nám nedají víc témat... i u těch FCE nám dali na výběr tři. No, zkoumat smysl a systém státních maturit se mi teď zrovna nechce. Obzvlášť proto, že zítra mě čeká čeština. Ale tam se toho zase tak moc nehrozím, hlavně proto, že tam ve slohu není daný žádný maximální počet slov.
Jen mě docela štve, že je to už od osmi. Kapku mi to nabourá můj režim "číst si dlouho do noci nebo hrát Bioshock".

Včera zas na mě padla... já si ani nejsem úplně jistá, jak to mám pojmenovat. Špatná nálada? Splín? Myslím, že ani jedno to úplně nevystihuje podstatu věci. Asi jako, když jsme se s Hrbem dohadovali, jak úplně přesně a doslovně bychom přeložili creepy a nic se nám nezdálo dost dobré. Potřebovala bych na to nějakého hybrida minimálně dvou slov.
Zase si připadám úplně k ničemu, úplně zbytečná. Ne, že bych podobné pocity neměla tak nějak skoro vždycky, ale až takhle extrémně, to zas až tak často nebývá. V takových chvílích pak obvykle nejsem obvykle schopná vůbec ničeho. No, dokážu se k něčemu vybičovat, když je to nutné, ale když mám možnost, tak sebou jen plácnu do postele, s trochou štěstí usnu a čekám, až to zase přejde.
Ještě že jsem si ten svůj supr čupr (degenerace naší angličtinářkou se na mně v mé slovní zásobě projevuje čím dál tím víc) rozvrh udělala až dneska, jinak bych si ho nabourala hned na začátku :DOdpusťte mi na závěr tenhle gif, ukradený kdesi v hlubinách tumblr, ale... docela bych teď takového Malika, který by mě mlátil těma otázkama do hlavy, potřebovala :D
A navíc je to zkrátka děsně roztomilý.
A já se teď radši vrátím zpět k základním buněčným funkcím...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Adelaine | Web | 4. května 2014 v 21:50 | Reagovat

Ach, hrozně se těším, až budu dělat příští rok maturitu. Hraním Bioshocku sis získala moji pozornost. :D Jelikož jsi fellow gamer, tak s tebou soucítím. Snad to zvládneš. Hodně štěstí.
Gif je boží. :D

2 Zuza Zuza | Web | 4. května 2014 v 23:10 | Reagovat

Tak bacha ať ti rozvrh nikdo nepokazí, abys třeba místo na důstojnické zkoušky nešla plavat :)
Taky bych si nějak potřebovala rozvrhnout čas a konečně pochopit, že stačí učit se ještě ani ne 16 dní a pak jsou čtyři měsíce flákání. No, teď se utěšuju tím, že pořádně začnu po těch písemných maturitách. A že spoustu věcí už teď můžu vypustit z hlavy, např. věci k těm slohům z angličtiny
Jó, taky jsem si chtěla do noci číst, zvykla jsem si pořádně snídat.. A proto čtyři z pěti mých maturitních dní musím být ve škole před osmou -.- Plus teda jako bonus zahájení maturit v 7:15. A taky by mě zajímalo kdo vymyslel dvě a půl hodiny pauzy zítra mezi tou češtinou a češtinou, holt se asi budu muset třeba učit :D

3 Matryoshka Matryoshka | Web | 18. května 2014 v 14:33 | Reagovat

(TEN GIF ASDFGHJKL)

V poslední době všichni strašně řeší maturity a stuff a já začínám být hrozně vystrašená, protože mě to bude za pár let čekat taky.

Rozvrhy si dělám ráda, protože vnáší do mého života nějaký pořádek. Každopádně, přeju ti hodně štěstí na maturitu a k přidržení se tvých plánů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz