Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Číslo 5... tedy Telenta žije

23. června 2014 v 14:50 | Telenta |  Můj důvěrníček
Dlouho jsem se neozvala, leč mám k tomu docela ospravedlnitelný důvod.

Jak se zdá, zřejmě mi konečně oficiálně od soboty započaly prázdniny.
Učila jsem se sice úplně zbytečně, neb oboje přijímačky na zubní lékařství, jak v Hradci tak v Praze, jsem neudělala (no, taky do těch 30-40 míst, když se tam hlásí tolik lidí... řekněme, že jsem si nedělala již předem žádné velké naděje, ale proč to nezkusit, že), takže definitivně nastupuju na zubní v Plzni.

Vlastně si ani úplně nejsem jistá, co chci psát.
Tedy, já jsem to věděla, do té doby než jsem si sedla k počítači a otevřela textový editor.

Upřímně, posledních několik týdnů nebylo příliš zajímavých.
Nejdřív jsem byla nemocná. Samozřejmě, že v těch největších vedrech. Vůbec netuším, kde jsem se nakazila, nehledě na to, že přes léto nemocná nebývám. A jsem za to ráda, protože mít i tu obyčejnou hloupou rýmu v pařácích není zrovna terno. Naštěstí se v té době nic zásadního nedělo, kromě toho, že jsme měli předávání maturitních vysvědčení. Větší frašku jsem už dlouho nezažila. Jediným štěstím bylo, že po nás šli na předávání ještě další dvě třídy a pan ředitel se nemohl příliš košatit během svého proslovu. A pak ten fail, kdy se uprostřed Gaudeamus ozval nezaměnitelný zvuk Windows. Beztak tam ten počítač na nic nevyužili a zůstává mi záhadou, proč ho vůbec museli zapínat. A když už, tak proč ho proboha neodpojili od toho projektoru. I ta růže mi do druhého dne zvadla a tiše mi tu dalších několik dní plesnivěla, protože vzít tu kytku a vyhodit ji, se mi v tu chvíli zdálo jako nadlidský úkol.

Od té doby jsem se příliš od domova nevzdalovala a zjišťovala jsem, že fyzik ze mě asi vážně nebude.
A pak ty neslavné přijímačky.
Ale odvezla jsem si odtamtud alespoň jednu propisku, fix a záložku, což se taky počítá :D
Hned jak jsem v pátek večer přijela domů, sesbírala jsem všechny učebnice, papíry a podobné věci, které se mi tu válely po celém pokoji a šoupla jsem je do knihovny. Modelové otázky z fyziky teď používám jako podložku pod notebook, protože když hraju, má občas tendenci se přehřívat a chystám se na pizzu, do pražské zoo a taky na poněkud hodně opožděnou oslavu mých a kamarádčiných dvacetin.
Snad to bude o něco víc strhující než znovuučení se celé středoškolské fyziky a já vám budu moct nabídnout nějaký zajímavější článek.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nezábudka Nezábudka | E-mail | Web | 23. června 2014 v 21:22 | Reagovat

Som rada, že si pridala nový článok. Veľmi som sa na neho tešila! :)
Je mi ľúto, že si chorá a hlavne v tomto teple, ale prajem ti veľa zdravia. :D

2 Telenta Telenta | Web | 23. června 2014 v 21:27 | Reagovat

[1]: Děkuju :-D Naštěstí jsem už zase zdravá, koneckonců, už není takový teplo, jako bylo před pár týdny, tak se nemoc zjevně dala na ústup :-D

3 jaMedik jaMedik | 23. června 2014 v 22:44 | Reagovat

Gratulace k zubnimu, taktez jdu na zubni, ale ne do Plzne. At se dari! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz