Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Komentáře

1 Zuza Zuza | Web | 23. listopadu 2014 v 19:48 | Reagovat

S hudbou a čajem jsme na tom stejně, i když já si většinou pouštím hudbu spíš nějakou vážnou a neznámou, soundtracky mě moc nutí myslet např. na daný film, tak si je ani nepouštím, ještě bych si z toho musela pustit i ten film :D Dohled nad sebou taky nepotřebuju, spíš jsem se nedávno doma setkala s nevěřícnou otázkou jestli se jako ZASE, chudinka, učím. No ono když vidím těch (zatím) asi 360 slajdů na fyziku, tak zrovna nemám pocit že to zmáknu za pár dní. Takže je to pro mě po gymplu taky velmi nepříjemnej nezvyk :-/ Ale taky mě to naštěstí baví, i když si občas připadám trochu ztracená. Ale stejně nevím, kam bych šla, kdyby mě vyhodili, takže nejlepší bude zatnout zuby a snažit se to zvládnout než abych se zas musela nějak rozhodovat :D
Nad cestováním metrem si po dvaceti letech života v Praze libuju taky. A začínám nesnášet autobusy, kterýma se ze školy k tomu metru mám dostat, protože vždycky někde naberou ukrutný zpoždění. Pozitivní je pak to, že buď radši jdu na metro pěšky a nebo si aspoň na zastávce dosyta počtu. Čímž mě napadá, že děkuju za tip, v pátek jsem si v Levných knihách koupila Ready Player One :) Akorát mi moc není jasný kdy sakra všechny ty moje nasyslený knížky přečtu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz