Zavřete oči, odcházím...
Jednou to zkrátka přijít muselo. Pokud někdo z pravidelných čtenářů chce znát moji novou adresu, můžete mi napsat na email uvedený v menu.

Únor 2015

Žiju, aneb desetinu mám za sebou

1. února 2015 v 20:03 | Telenta |  malby a kresby
Takže, oficiálně mám za sebou první zkouškové.
Obě zkoušky, jak z chemie, tak z biofyziky, jsem dala na první pokus. Prožila jsem si prvotní nervování a vyšilování, přiživené tím, že jsem neměla páru, do čeho to lezu. Přistoupila jsem na občasné, ale nutné pití kafe. Já, která jsem nikdy moc nemusela ani takové cappuccino (doufám, že to píšu dobře). Jinak jsem u toho ale zkrátka nevydržela neusínat. Skoro všechny otázky, které jsem si vytáhla, jsem nechtěla, tak doufám, že v letním semestru, zejména pak u té zkoušky z anatomie, se mi to nějak vynahradí.

Chtěla jsem napsat článek o tom, co se teď děje, ale... ono se vlastně nic moc neděje.
Snad kromě včerejšího plesu, se nestalo nic, co by stálo za zmínku.
Až budu příště chtít takhle někam jít a zjistím, že tam skoro nikdo z mých kamarádů nebude, snažte se mě prosím zastavit. Ne že by se tam snad kvůli tomu odehrála nějaká katastrofa, ale úplně miluju ty lidi, kteří vás buď moc nemusí, anebo možná jen pořádně neví, co si o vás myslet (zrovna v tomhle případě se mi to nedaří pořádně rozlišit... možná obojí?). Každopádně ve výsledku se k vám chovají, jako byste byli vzduch a vy si připadáte blbě už jen když ho pozdravíte. Leč co se dá dělat, když jediný člověk, se kterým tam jdete, se s ním kamarádí, že? Blahořečím své schopnosti odpoutat se od reality téměř ve všech situacích a při tom se tvářit, že dávám pozor a sleduji konverzaci.

Aby tu aspoň něco bylo, přidám dva své rychlovýtvory, kterými jsem se odreagovávala při učení.

Snad budu mít teď v těch dvou týdnech volna víc času i na blog...


Neměla jsem úplně v plánu to sem dávat, ale mě se ta ryba prostě líbí...


© Telenta 2008-2014
telenta.blog.cz